Partneři našeho projektu


Náš portál Byty Havířov, sdružující nabídky bytů v Havířově k prodeji a k pronájmu navázal spolupráci s dalšími weby, věnovanými tematicke bydlení a nemovitostí.

Níže je vypsán výčet firem, se kterými sdílíme zajímavé informace o jejich podnikání, abychom vás seznámili se zajímavými stránkami, které vám mohou být užitečné.

Chcete zde mít také informace o vašem podnikání? Kontaktujte nás na info @ webdevel.cz a uveďte, o jaký náš web se jedná. Rádi se s vámi dohodneme na spolupráci.

Ing. Vladislav Čmiel – vedení účetnictví Ostrava, Opava

účetní ostravaOdborná účetní a daňová kancelář Ing. Vladislava Čmiela poskytuje nejen živnostníkům, ale i malým a velkým podnikatelským subjektům komplexní síť outsourcingových služeb s tradicí již od 1994. Zaměřuje se hlavně na Moravskoslezský kraj a nabízí kvalifikované účetní, finanční, daňové a poradenské služby.

Díky využití našich služeb metodou outsourcingu můžete výrazně ušetřit vaše náklady, spojené s vedením účetnictví a daňové agendy. Pomoc firma nabízí také v oblasti vedení personalistiky a zpracování mzdové agendy. Sháníte-li kvalitní účetní v Ostravě, Opavě a okolí, kontaktujte účetní kancelář Ing. Vladislava Čmiela.

URL webu:

http://www.cmiel.cz

Ternofirek s.r.o. – okna z Ostravy pro každý dům

ternofirek - prodej oken v ostraveBydlíte v Havířově a sháníte firmu, která vám nejen vymění vaše stará okna za plastová okna, dřevěná či hliníková, ale také provede kompletní zateplení vašeho bytu, domu nebo sídla firmy? Doporučujeme obrátit se na ostravskou firmu Ternofirek s.r.o. Tato společnost je dlouholetým dodavatelem oken v Ostravě a v rámci celého MSK kraje. Kromě oken nabízí zateplení, montáže dveří, parapetů a vrat a to vše s ohledem na vaši úsporu tepelné energie, zejména v období zimy.

Společnost Ternofirek s.r.o. pro svá okna, dveře i zateplení garantuje rychlý a bezproblémový záruční i pozáruční servis a svým zákazníkům díky dlouholetým zkušenostem v oboru garantuje vysokou kvalitu svých služeb a sortimentu produktů

URL webu:

www.ternofirek.cz