Nabídka bytů

Pronájem, byt 3+1, Havířov, ul. Mánesova

Nabízíme byt 3+1 k pronájmu na ulici Mánesova v Havířově. Byt je nově po celkové rekonstrukci. V kuchyni na podlaze je nová keramická dlažba světlé barvy, zánovní kuchyňská linka, nová baterie v kuchyni. Chodba bytu je prostorná, čtvercová, na podlaze je nová keramická dlažba také světlé barvy. Je zde prostor na vestavěnou skříni a botník. V chodbě je i komora. Ve všech pokojích je nová plovoucí podlaha a přechodové lišty. V celém bytě jsou nové zárubně a interiérové dveře. Jádro je zděné, v koupelně a na toaletě je nová sanita, keramický obklad, dlažba, rozvody vody a odpady v plastu. V koupelně je umyvadlo se skříňkou, snížený strop s bodovým osvětlením. Je zde i nový rozvod elektroinstalace v mědi. K bytu náleží na patře komora. V domě jsou dva nové výtahy, stojící na patře. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna se žaluziemi, na topeních jsou měřiče tepla. Do domu je bezbariérový přístup. Vratná kauce 21 000, - .Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 2+1, 49m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem. Byt se nachází v žádané lokalitě v Havířově na ul. Okrajová. Byt je v 1. podlaží v domě po revitalizaci. V bytě kuchyňská linka a plynový sporák. Ihned k dispozici. Nájem činí 8000Kč/měs . včetně energii. Je požadována vratná kauce ve výši jednoho nájmu a jednorázová položka pro RK. Více informací u makléře.

Pronájem, byt 2+1, 49 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem. Byt se nachází v žádané lokalitě v Havířově na ul. Okrajová. Byt je v 1. podlaží v domě po revitalizaci. V bytě kuchyňská linka a plynový sporák. Ihned k dispozici. Nájem činí 7000Kč/měs . bez energii. Je požadována vratná kauce ve výši dvou nájmu, možná domluva a jednorázová položka pro RK. Více informací u makléře.

Pronájem, byt 2+1, 57 m2, Havířov-Podlesí, ul. A. Jiráska

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 57 m2, lodžie, v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí na ul. Aloise Jiráska. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna, byt je zrekonstruován, prosklená lodžie je přes celou délku obývacího pokoje, v blízkosti lesopark, byt je vybaven ledničkou a pračkou, ve všech pokojích jsou položeny koberce. Cena pronájmu je 5.600,- Kč, energie 3.500,- Kč. Provize RK je ve výši 9.000,- Kč, kauce je ve výši 9.100,- Kč.

Pronájem, byt 2+1, Havířov, ul. Dlouhá třída

Pronájem bytu 2+1, 50 m2 v klidné části města Havířova. Dům je po revitalizaci. Byt je v 6. NP, částečně upraven, keramické obklady v koupelně a WC, zachovalá kuchyňská linka. V ceně nájmu jsou i zálohy na služby a energie pro dvě osoby. Kauce ve výši jednoho nájmu. Poplatek pro RK. Volné ihned.

Pronájem, 3+1, Havířov, ul. Kosmonautů

Nabízíme pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, v Havířově-Podlesí, na ul. Kosmonautů. Byt se zaskleným balkónem o rozloze 54 m2 je po rekonstrukci, zděné jádro, v koupelně je rohová vana, keramické obklady a dlažba, snížený strop, bodové osvětlení. Měsíční nájem je včetně služeb, kauce ve výši 10.000,- Kč, provize RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem bytu 3+1, Havířov-Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 v klidné lokalitě Havířova- Podlesí. Nájem je stanoven na 10.000 Kč včetně služeb a internetu. Zálohy jsou nastaveny na 2 osoby + 10 000 Kč vratná kauce+ nákladová položka RK ve výši jednoho nájmu. V blízkém dosahu je plná občanská vybavenost.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Kauce 20 tis.. Ihned volný.

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Podlesí, ul. Točitá

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 52m2, s lodžií orientovanou na jih, v Havířově-Podlesí, na ul. Točitá. Dům je po revitalizaci, byt se nachází ve 3. podlaží, je volný od 1.1.2016, nájem pro 1 - 2 osoby je včetně energií ve výši 7.500,- Kč. K bytu náleží sklep cca 2 m2.

Pronájem, byt 2+kk, Havířov - Šumbark, ul. Letní

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Havířově - Šumbarku na ulici Letní. Byt je v osobním vlastníctví a v udržovaném stavu. Nachází se ve 3.NP s výtahem. V blízkosti je MHD a sportovní hřiště pro děti. V ceně měsíčního nájmu jsou zahrnuty služby pro 2 osoby. Je požadovaná vratná kauce ve výši 12 tisíc korun + nákladová položka pro RK ve výši měsíčního nájmu.