Nabídka bytů

Pronájem, byt 1+1, Havířov, ul. Vardasova

Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1, 28 m2, v Havířově-Městě, ul. Vardasova. Dům je po celkové revitalizaci, v bytě jsou plastová okna, v pokoji jsou položeny parkety, v koupelně a na wc jsou keramické obklady a dlažba. Kauce je ve výši 13.000,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK.

Pronájem, byt 1+1, 35 m2, Havířov, ul. Dlouhá třída

Nabízíme k pronájmu byt 1+1, po rekonstrukci, s balkonem a komorou. Byt je v domě s plastovými okny.V kuchyni je k dispozici kuchynská linka a plynový sporák. Byt se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před i za domem.

Pronájem, byt 2+1, Havířov, ul. K. Světlé

Nabízíme k pronájmu udržovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě města Havířova na ul. K. Světlé. Byt je situovaný ve 2. NP osmipatrového domu s výtahem. Výše nájmu je vč. inkasa. Byt je k dispozici od 1.1.2017. Zařízení bytu dle dohody. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 76 m2, Havířov, ul. Nákupní

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s lodžií o velikosti 76 m2, na ulici Nákupní v Havířově. Byt se nachází ve 2.NP v panelovém domě, v bytě byla provedena rekonstrukce bytového jádra, koupelny, kuchyně, rozvodů elektřiny, plovoucí podlahy, omítky a osvětlení. V koupelně je rohová vana se závěsným wc. Lokalita s výbornou dostupností všech služeb, lékař, škola, školka. Uvedená cena je bez zálohy na elektřinu a plyn. Tyto energie si na sebe vyřizuje nový nájemník. Volný ihned.

Pronájem, byt 3+1, Havířov - Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, v Havířově - Podlesí, na ul. Kosmonautů. Byt se zaskleným balkónem o rozloze 54 m2 je po rekonstrukci, zděné jádro, v koupelně je rohová vana, keramické obklady a dlažba, snížený strop, bodové osvětlení. Měsíční nájem je včetně služeb, kauce ve výši jednoho nájmu, provize RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Podlesí, ul. Nad Terasou

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+1 v žádané a klidné lokalitě Havířova na ulici Nad Terasou. Byt je v původním stavu. K bytu náleží velká lodžie situovaná na Jih. Dům je po rekonstrukci. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, energie nejsou součástí ceny pronájmu, plus odměna RK. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov, ul. Dlouhá Třída

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v žádané a klidné lokalitě Havířova na ulici Dlouhá Třída. Byt prošel částečnou modernizací, kuchyň, koupelna a částečně podlahy a dveře. K bytu náleží velká lodžie situovaná na Jih. V domě není výtah. K bytu je také možnost pronájmu 1/2 garážového stání. Garážové stání se nachází přímo v domě,přízemí. Dům je po rekonstrukci.

Pronájem, byt 3+1, Havířov, ul. Mánesova

Nabízíme byt 3+1 k pronájmu na ulici Mánesova v Havířově. Byt je nově po celkové rekonstrukci. V kuchyni na podlaze je nová keramická dlažba světlé barvy, zánovní kuchyňská linka, nová baterie v kuchyni. Chodba bytu je prostorná, čtvercová, na podlaze je nová keramická dlažba také světlé barvy. Je zde prostor na vestavěnou skříni a botník. V chodbě je i komora. Ve všech pokojích je nová plovoucí podlaha a přechodové lišty. V celém bytě jsou nové zárubně a interiérové dveře. Jádro je zděné, v koupelně a na toaletě je nová sanita, keramický obklad, dlažba, rozvody vody a odpady v plastu. V koupelně je umyvadlo se skříňkou, snížený strop s bodovým osvětlením. Je zde i nový rozvod elektroinstalace v mědi. K bytu náleží na patře komora. V domě jsou dva nové výtahy, stojící na patře. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna se žaluziemi, na topeních jsou měřiče tepla. Do domu je bezbariérový přístup. Vratná kauce 21 000, - .Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 2+1, 49m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem. Byt se nachází v žádané lokalitě v Havířově na ul. Okrajová. Byt je v 1. podlaží v domě po revitalizaci. V bytě kuchyňská linka a plynový sporák. Ihned k dispozici. Nájem činí 8000Kč/měs . včetně energii. Je požadována vratná kauce ve výši jednoho nájmu a jednorázová položka pro RK. Více informací u makléře.

Pronájem, byt 2+1, 49 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem. Byt se nachází v žádané lokalitě v Havířově na ul. Okrajová. Byt je v 1. podlaží v domě po revitalizaci. V bytě kuchyňská linka a plynový sporák. Ihned k dispozici. Nájem činí 7000Kč/měs . bez energii. Je požadována vratná kauce ve výši dvou nájmu, možná domluva a jednorázová položka pro RK. Více informací u makléře.