Nabídka bytů

Pronájem, byt 1+1, Havířov - Podlesí, ul. Karolíny Světlé

Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1 s balkónem v klidné lokalitě města Havířov - Podlesí na ul. Karolíny Světlé. Dům po revitalizaci. Byt je částečně zařízen. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Nájem činí 5600kč včetně energií. Nutno složit 1x vratnou kauci 5600kč majiteli + 1x kauci RK. Byt ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku

Pronájem, byt 1+1, 35 m2, Havířov

Nabízíme pronájem bytu 1+1, 35 m2, který se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra města. V pronájmu jsou zahrnuté i energie. Byt je vyklizený a vymalovaný. Nedaleko domu se nachází zastávka MHD, obchod, pošta, škola, školka. Vyhledávaná lokalita. Kauce jeden měsíční nájem.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt, 136 m2, Havířov, ul. E. F. Buriana

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu atypický nadstandartní byt s velkou lodžií v Havířově o výměře 136 m2. V koupelně vana, WC, keramické obklady. Klidná lokalita, dobrá občanská vybavenost. Zájemce má možnost přihlášení trvalého pobytu. K měsíčnímu nájemnému je nutné připočítat služby, které se platí přímo dodavatelům.

Pronájem, byt 2+1, 63 m2, Havířov-Město, Ul. 17. Listopadu

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 v Havířově Městě na ul. 17. Listopadu. Původní velikost bytu 3+1. kuchyň je zařízená spotřebiči: lednice s mrazákem, el. trouba, plyn. varná deska, digestoř. V koupelně je k dispozici pračka, měsíční nájemné za byt 7.500 Kč + služby. Vratná Kauce majiteli 15.000,- Kč + kauce RK. V blízkosti bytu je garáž o výměře 21m2, měsíční nájemné za garáž 1.300 Kč.

Pronájem, byt 4+1, 79 m2, Havířov - Podlesí, ul. Balzacová

Nabízíme pronájem velmi krásného a pěkně zrekonstruovaného bytu 4+1, Havířov - Podlesí na ul. Balzacová. Dům po celkové revitalizaci. Po dohodě s majitelem lze ponechat veškeré vybavení bytu. Měsiční nájemné za byt 10.500 kč včetně energii a služeb. Vratná kauce majiteli 21.000 Kč + 1x kauce RK.

Pronájem, 2+1, Havířov - Město, ul. 17. listopadu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1, 49 m2. Okna plast, dům zateplen, na oknech žaluzie. Nový výtah. U domu parkovací plochy, zastávka MHD, blízko veškerá občanská vybavenost, obchody. Blízko i velký lesopark. V koupelně pěkný sprchový kout, keramické obklady, dlažba. Byt je ihned volný, nízká kauce. Žádaná lokalita. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 1+1, Havířov - Podlesí, ul. Karolíny Světlé

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 ( 36 m2 ) , který je situován na ul. K. Světlé v Havířově-Podlesí. Výhodou je atraktivní poloha, blízká dostupnost plné občanské vybavenosti. Volný od 1. 10. 2014. Nájem je stanoven na 6.000,-Kč včetně veškerých služeb. Je požadována vratná kauce ve výši měsíčního nájmu a provize pro RK.

Pronájem, byt 1+1, 27 m2, Havířov -Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízím dlouhodobý pronájem bytu 1+1, dům prošel kompletní rekonstrukcí (plastová okna, střecha, zateplení, 2x výtah, vstupy a společné prostory). Byt se nachází v 5. NP/13 NP podlažního domu s výtahem. Výměra bytu 27 m2 + sklepní kóje. Byt je udržovaný, ale v původním stavu, nově vymalováno, možno upravit si jej podle svých představ. Velmi žádaná a klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností.

Pronájem, byt 3+1, 114 m2, Havířov, Dlouhá třída

Nabízíme k pronájmu nadstandartní mezonetový byt 3+1 s celkovou výměrou 114 m2. Byt se nachází ve 3NP komerční budovy v centru města. Byt má k dispozici prostorné pokoje a velkou terasu. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Volný ihned.