Nabídka bytů

Pronájem , byt 3+1 , Havířov - Podlesí

Pronájem bytu 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Havířov-Podlesí. Dům je po celkové revitalizaci, v bytě plastová okna, v předsíní je dlažba v pokojích jsou parkety, moderní kuchyňská linka, zasklená lodžie Kauce činí 16000.-Kč, nájemné činí 8000,-Kč/měsíčně + energie (el.+ plyn). Preferuje se dlouhodobý podnájem, doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1,64m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 na ulici Družstevnická s balkonem. Byt je po částečné rekonstrukci ve velmi zachovalém stavu. Byt o velikosti 64m2 v 4. nadzemním podlaží se nachází v domě po revitalizaci. Možnost trvalého pobytu.Výše nájmu činí 7 300Kč/měs + energie. Je požadovaná vratná kauce ve výši jednoho nájmu a nákladová položka pro RK.

Pronájem, byt 3+1, 70 m2, Havířov Šumbark

Nabízíme pronájem velmi pěkného bytu 3+1 v 1. patře panelového domu v Havířově Šumbarku. Dispozice: vstupní chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyně s kuchyňským koutem, šatna, koupelna, WC a lodžie. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Volné ihned. Cena nájmu je bez energií. Bližší informace získáte u makléře

Pronájem, byt 3+1, Havířov - Město, ul. Národní třída

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 s balkonem na Národní třídě v Havířově. Byt prošel rekonstrukcí, nová kuchyňská linka, nové dveře, plovoucí podlahy, koupelna i toaleta s keramickými obklady. K dispozici i částečné vybavení bytu. Cena nájmu stanovena na 3 osoby bez energií. Je požadována vratná kauce ve výši měsíčního nájmu + nákladová položka pro RK.

Pronájem, byt 2+1,54m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem. Byt je po částečné rekonstrukci ve velmi zachovalém stavu. Byt o velikosti 54m2 v 1. nadzemním podlaží se nachází v domě po revitalizaci. Možnost trvalého pobytu. Výše nájmu činí 6 200Kč/měs + energie. Je požadovaná vratná kauce ve výši dvou nájmu a nákladová položka pro RK. Lukrativní lokalita.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem 3+1 ,Havířov - Podlesí

Pronájem bytu 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Havířov -Podlesí. Dům je po revitalizaci, v bytě jsou plastová okna, v předsíni je dlažba v pokojích jsou parkety, moderní kuchyňská linka, zasklené lodžie. Kauce činí 16000.- Kč, nájemné činí 8000.- Kč/měs. + energie(el.+ plyn). Preferuje se dlouhodobý pronájem,doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 1+1, Havířov - Město

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v centru města Havířov. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, koberec, kuchyňská linka, plovoucí podlaha. Ihned volný k nastěhování. Měsíční nájemné činí 5 600,- za 1 osobu, bez energií. ( pro 2 osoby 6 000,- ). Nutno složit vratnou kauci 10 000,- . Pokud možno bez zvířat. Doporučujeme prohlídku. Více info u makléře.

Pronájem, byt 1+1, Havířov - Podlesí, ul. Studentská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 v Havířově - Podlesí na ulici Studentská. Dům po revitalizaci, s výtahem, zateplen, nová fasáda. Byt je v původním, udržovaném stavu. Situovaný na východ. K ceně nájmu je nutno připočíst energie. Požadujeme jednu vratnou měsíční kauci a nákladovou položku pro RK. Zavedeno přijojení k internetu. Doporučujeme.