Nabídka bytů

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Šumbark

Nabízíme k pronájmu čistý, udržovaný družstevní byt 2+1, včetně vybavení, o podlahové ploše 44 m2 v atraktivní a žádané části města Havířova na ul. Moravská. Byt se nachází ve 2.NP šestipatrového domu s výtahem. Na domě byla provedena celková revitalizace. Parkování na přilehlém parkovišti. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, 2+kk, 42 m2, Havířov-Podlesí, ul. J. Gagarina

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, 42 m2, v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí na ul. Jurije Gagarina. V blízkosti lesopark, výhled do lesa. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna, byt je zrekonstruovaný, zařízený, není podmínkou. Cena pronájmu je včetně energií.

Pronájem, 2+kk, 42 m2, Havířov-Podlesí, ul. J. Gagarina

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, 42 m2, v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí na ul. Jurije Gagarina. V blízkosti lesopark, výhled do lesa. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna, byt je zrekonstruovaný, zařízený, není podmínkou. Cena pronájmu je včetně energií.

Pronájem, byt 1+1, 29 m2, Havířov, ul. Železničářů

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 na ul. Železničářů v Havířově - Městě. Byt je po kompletní rekonstrukci ( koupelna, nová kuchyňská linka). Dům je po revitalizaci (zateplení, plast. okna, nová střecha). Vratná kauce 6.813,- Kč, náklady na bydlení cca 5.000,- Kč/měs i s energiemi. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 63 m2, Havířov, ul. Železničářů

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkonem v Havířově- Městě na ul. Železničářů v domě po revitalizaci (plast. okna, zateplení, nová střecha, vlastní kotelna). Byt je po rekonstrukci (nová kuch. linka, koupelna, WC). Vratná kauce 12.713,- Kč. Nízké náklady na bydlení cca. 7.000,- Kč/měs i s energiemi. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 74 m2, Havířov - Šumbark, ul. Orlí

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví 3+1 na ulici Orlí v Havířově - Šumbarku. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Nová luxusní kuchyňská linka, rohová koupelna, plastová okna, zasklený balkon. Měsíční nájem je stanoven na 9500,-Kč včetně služeb bez energií. Kauce je stanovena formou dvou měsíčního nájmu + jedna měsíční položka pro RK. Ihned k dispozici. Doporučujeme.

Pronájem, byt 2+1, 55 m2, Havířov-Šumbark, ul. Letní

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v Havířově-Šumbarku. Byt je v původním ale udržovaném stavu. V bytě jsou k dispozici vestavěné skříně a původní kuchyňská linka. V dosahu je veškerá občanská vybavenost a přístup k přírodě. Majitel požaduje dvouměsíční kauci a odměna RK ve výši jednoměsíčního nájmu. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 2+1, 54 m2, Havířov - Podlesí, ul Dlouhá třída

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 54 m2, se zasklenou lodžií, ul. Dlouhá třída, Havířov - Podlesí. Dům je zateplen, plastová okna, kuchyň zánovní, v koupelně jsou keramické obklady, v pokojích jsou položeny parkety, v kuchyni a předsíni je linoleum, k pronájmu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost v dosahu, výborná dopravní dostupnost. Cena nájmu je ve výši 6.000,- Kč a 1. nákladová položka pro RK.

Pronájem byt, 2+1, Havířov, ul. J. Hory

Nabízíme k pronájmu družstevní byt 2+1, 54 m2. Dům je zateplený, plastová okna. Byt je v původním stavu, udržovaný. s balkonem. Pronajímá se bez zařízení. Nachází se v okrajové části města, výborná dostupnost všech služeb. Velmi příjemné bydlení, v zeleni, blízko velký lesopark. Možnost parkování před domem. Blízko i zastávka MHD. Makléř Vám doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Makléř doporučuje prohlídku.