Nabídka bytů

Pronájem, byt 2+1 s lodžii, 56 m2, Havířov Podlesí

Nabízíme dlouhodobý pronájem velmi pěkného bytu 2+1 na ul. Kollarové. Dům je po revitalizaci. V bytě nová elektřina, voda v plastu, plovoucí podlahy, internet a kabel. TV. Dům se nachází v klidné lokalitě, kousek od lesoparku a autobus. nádráží. Občanská vybavenost v dosahu. V ceně nájmu jsou náklady na vodu a topení, nejsou zahrnutý elektřina a plyn. Je požadována vrátná kauce a nákl. položka RK.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme pronájem velmi pěkného bytu 3+1 v panelovém domě, na ul. Kollarové. Dispozice: vstupní chodba, ložnice, obývací pokoj s balkonem, kuchyně, koupelna, WC. Byt je po celkové rekonstrukci (zděné jádro,nové vestavné skříně,nové el.rozvody). Dům je po kompletní revitalizaci.Veškerá občanská vybavenost v dosahu. V ceně nájmu jsou zálohy na energie pro 2 osoby. Není zahrnutá nákladová položka RK.

Pronájem, byt 2+1, 50 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v Havířově - Podlesí. V bytě jsou plastová okna, plovoucí podlahy, kuchyňská linka a bytové jádro jsou původní. Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti aut. nádraží s veškerou občanskou vybaveností poblíž, vč. ZŠ a MŠ. Měsíční nájem je bez energií.

Pronájem, byt 2+1, 54 m2, Havířov - Podlesí, ul. Studentská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s balkonem v Havířově – Podlesí, ul. Studentská o celkové výměře 54m2. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu s veškerou občanskou vybavenosti poblíž. Dům s výtahem prošel kompletní revitalizací. Byt je v původním, ale v udržovaném stavu. Cena nájmu včetně služeb. Je požadovaná vratná kauce ve výši jednoho nájmu a nákladová položka pro RK.

Pronájem, byt 3+1, 69 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme pronájem velmi pěkného bytu 3+1 v panelovém domě na ul. Dlouhé v Havířově Podlesí. Dispozice: vstupní chodba, ložnice, obývací pokoj s balkonem, kuchyně s balkonem, koupelna, WC. Byt je vybavený nábytkem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Volné od ihned. Cena bez energíí a nákladové položky RK. Bližší informace u makléře.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 2+1, 62 m2, Havířov

Nabízíme k pronájmu čistý, udržovaný byt 2+1 se zasklenou lodžií v žádané lokalitě města Havířova. Byt je po rekonstrukci, situovaný v 1.NP pětipatrového domu bez výtahu. Dům prošel celkovou revitalizací. K bytu náleží sklep. Po dohodě je možné pronajmout i garáž, která je přímo v domě. Parkování na přilehlém parkovišti. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 63m2, Havířov - Šumbark

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 na ulici Marie Pujmanové se zasklenou lodžií. Byt je v původním, ale ve velmi zachovalém stavu. Byt o velikosti 62m2 v 7. nadzemním podlaží se nachází v domě po revitalizaci. Výše nájmu činí 7500Kč/měs + energie. Je požadovaná vratná kauce ve výši jednoho nájmu a nákladová položka pro RK.

Pronájem, byt 2+1, 54 m2, Havířov - Podlesí, ul. K. Světlé

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v Havířově. V bytě jsou plastová okna, dřevěné podlahy v kombinaci s PVC, koupelna + WC po rekonstrukci (YTONG). Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti aut. nádraží s veškerou občanskou vybaveností poblíž, vč. ZŠ a MŠ. Měsíční náklady činí 7.500 Kč včetně služeb + inkaso a je požadována vratná kauce ve výši dvou nájmů + nákladová položka pro RK

Pronájem, byt 2+1, 55 m2, Havířov - Podlesí, ul. Kollárova

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v Havířově. V bytě jsou plastová okna, plovoucí podlahy,kuchyňská linka a bytové jádro jsou původní. Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti aut. nádraží s veškerou občanskou vybaveností poblíž, vč. ZŠ a MŠ. Měsíční náklady činí 6,700 Kč včetně služeb + inkaso a je požadována vratná kauce ve výši dvou nájmů + nákladová položka pro RK