Nabídka bytů

Pronájem, byt 2+1, 57 m2, Havířov-Podlesí, ul. A. Jiráska

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 57 m2, lodžie, v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí na ul. Aloise Jiráska. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna, byt je zrekonstruován, prosklená lodžie je přes celou délku obývacího pokoje, v blízkosti lesopark, byt je vybaven ledničkou a pračkou, ve všech pokojích jsou položeny koberce. Cena pronájmu je 5.600,- Kč, energie 3.500,- Kč. Provize RK je ve výši 9.000,- Kč, kauce je ve výši 9.100,- Kč.

Pronájem, byt 2+1, Havířov, ul. Dlouhá třída

Pronájem bytu 2+1, 50 m2 v klidné části města Havířova. Dům je po revitalizaci. Byt je v 6. NP, částečně upraven, keramické obklady v koupelně a WC, zachovalá kuchyňská linka. V ceně nájmu jsou i zálohy na služby a energie pro dvě osoby. Kauce ve výši jednoho nájmu. Poplatek pro RK. Volné ihned.

Pronájem, 3+1, Havířov, ul. Kosmonautů

Nabízíme pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, v Havířově-Podlesí, na ul. Kosmonautů. Byt se zaskleným balkónem o rozloze 54 m2 je po rekonstrukci, zděné jádro, v koupelně je rohová vana, keramické obklady a dlažba, snížený strop, bodové osvětlení. Měsíční nájem je včetně služeb, kauce ve výši 10.000,- Kč, provize RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem bytu 3+1, Havířov-Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 v klidné lokalitě Havířova- Podlesí. Nájem je stanoven na 10.000 Kč včetně služeb a internetu. Zálohy jsou nastaveny na 2 osoby + 10 000 Kč vratná kauce+ nákladová položka RK ve výši jednoho nájmu. V blízkém dosahu je plná občanská vybavenost.

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Havířov - Šumbark, ul. Moravská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+1, 68 m2. Byt po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, zvětšená plně vybavená koupelna, nová systémová kuchyň přírodní dub, slinuté dlažby, nová elektroinstalace. Při rekonstrukci použity nejmodernější materiály dostupné na trhu. Zasklená lodžie. Klidná část města, blízko škola i školka. Nájem 8 000,- plus energie. Kauce 20 tis.. Ihned volný.

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Podlesí, ul. Točitá

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 52m2, s lodžií orientovanou na jih, v Havířově-Podlesí, na ul. Točitá. Dům je po revitalizaci, byt se nachází ve 3. podlaží, je volný od 1.1.2016, nájem pro 1 - 2 osoby je včetně energií ve výši 7.500,- Kč. K bytu náleží sklep cca 2 m2.

Pronájem, byt 2+kk, Havířov - Šumbark, ul. Letní

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Havířově - Šumbarku na ulici Letní. Byt je v osobním vlastníctví a v udržovaném stavu. Nachází se ve 3.NP s výtahem. V blízkosti je MHD a sportovní hřiště pro děti. V ceně měsíčního nájmu jsou zahrnuty služby pro 2 osoby. Je požadovaná vratná kauce ve výši 12 tisíc korun + nákladová položka pro RK ve výši měsíčního nájmu.

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem v Havířově - Podlesí na ul. Kosmonautů. Nachází se v přízemí. Byt prošel částečnou úpravou, byla položena nová plovoucí podlaha, keramické obklady jsou v koupelně. V blízkosti MHD a obchodní centrum Permon. Měsíční nájemné je stanoveno včetně služeb. Vratná kauce ve výši 16.tisíc a jednorázový poplatek pro RK ve výši měsíčního nájmu.

Pronájem, byt 2+kk, Havířov - Šumbark, ul. Letní

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Havířově - Šumbarku na ulici Letní. Byt je v udržovaném stavu. Nachází se ve 3NP v domě s výtahem. V blízkosti MHD a sportovní hřiště pro děti. V ceně nájmu jsou zahrnuty i služby na 2 osoby. Požadována vratná kauce ve výši 12 tisíc + jednorázový poplatek pro RK. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov - Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v Havířově v 13. patře s výhledem do centra města a s výhodou malého hluku kvůli výšky patra. Byt je kuchyňskou linkou a balkónem. Parkování před domem. V ceně pronájmu je již zahrnuta elektřina s plynem. Makléř doporučuje prohlídku.