Nabídka bytů

Pronájem, byt 2+kk, Havířov - Šumbark, ul. Letní

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Havířově - Šumbarku na ulici Letní. Byt je v udržovaném stavu. Nachází se ve 3NP v domě s výtahem. V blízkosti MHD a sportovní hřiště pro děti. V ceně nájmu jsou zahrnuty i služby na 2 osoby. Požadována vratná kauce ve výši 12 tisíc + jednorázový poplatek pro RK. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov - Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v Havířově v 13. patře s výhledem do centra města a s výhodou malého hluku kvůli výšky patra. Byt je kuchyňskou linkou a balkónem. Parkování před domem. V ceně pronájmu je již zahrnuta elektřina s plynem. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov - město, ul. Mánesova

Nabízíme k podnájmu byt 3+1 v Havířově na ul. Mánesové. Dům po revitalizaci s vybudovaným bezbariérovým přístupem, monitorovaným kamerovým systémem a dvěma výtahy. Byt je v zachovalém stavu situovaný ve 13NP. K bytu náleží i komora naproti bytu. Klidná část s výhledem na hory. Měsíční nájemné je zahrnuto včetně služeb. Kauce ve výši 16 tisíc a jednorázový poplatek pro RK. Doporučujeme.

Pronájem, byt 1+1, 27 m2, Havířov-Město, ul. Vardasova

Nabízíme pronájem bytu 1+1, 27 m2, v Havířově-Městě, ul. Vardasova. Dům je po celkové revitalizaci, v bytě jsou plastová okna, v pokoji jsou položeny parkety, koupelna a wc jsou společné s keramickými obklady a dlažbou. Kauce je ve výši 9.000,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK. Výše nájmu je včetně energií.

Pronájem, byt 2+1, 52 m2, Havířov-Město, ul. Mozartova

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 52 m2, v Havířově-Městě, ul. Mozartova. Dům je po celkové revitalitalizaci, byt je zařízen, viz. foto, v pokojích je položena plovoucí podlaha, v předsíni a v kuchyni je položena dlažba, v koupelně a na WC jsou keramické obklady a dlažba. Kauce je ve výši 6.700,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK, elektřinu a plyn si hradí podnájemník zvlášť.

Pronájem, 2+1, 59 m2, Havířov - Podlesí, ul. A. Jiráska

Nabízíme pronájem bytu 2+1, 59 m2, v Havířově-Podlesí, ul. A. Jiráska. Dům je po celkové revitalitalizaci zateplen s plastovými okny a s bezbariérovým přístupem, byt je s velkou prosklenou lodžií, v pokojích jsou položeny parkety, v koupelně a na WC jsou keramické obklady a dlažba. Kauce je ve výši 14.000,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK, elektřinu a plyn si hradí podnájemník zvlášť.

Pronájem, byt 3+1, 62 m2, Havířov, Dlouhá třída

Nabízíme pronájem bytu 3+1, 62 m2, s balkónem v Havířově-Městě, ul. Dlouhá třída. Dům je po celkové revitalitalizaci zateplen s plastovými okny. Byt je vybaven chladničkou a nábytkem, viz foto, možno i bez něj. V předsíni je vestavěná skříň, koupelna a wc jsou odděleně. Kauce je ve výši 15.000,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK, elektriku a plyn si hradí podnájemník zvlášť.

Pronájem, 2+kk, 42 m2, Havířov-Podlesí, ul. J. Gagarina

Nabízíme pronájem bytu 2+kk, 42 m2, v osobním vlastnictví v Havířově-Podlesí na ul. Jurije Gagarina. V blízkosti lesopark, výhled do lesa. Dům je po celkové revitalizaci, zateplen, plastová okna, byt je zrekonstruovaný, zařízený, není podmínkou. Cena pronájmu je včetně energií.

Pronájem, byt 3+kk, 62 m2, Havířov, ul. Karolíny Světlé

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk v žádané lokalitě Podlesí v centru města. Celková plocha 62 m2. V bytě vybavená kuchyňská linka. K dispozici balkon a velké parkoviště u domu. Nájemné včetně záloh na služby. Vratná kauce ve výši dvou nájmů. Poplatek RK.

Pronájem, byt 2+1, 68 m2, Havířov, ul. Karviná

Nabízíme k pronájmu vybavený družstevní byt 2+1 v centru města na ul.Karvinské. Celková plocha 68 m2. V bytě plovoucí podlahy, plastová okna vybavená kuchyňská linka a ostatní vybavení dle fotografii. K dispozici balkon a sklep. Vratná kauce ve výši dvou nájmů. Poplatek RK.