Nabídka bytů

Pronájem, byt 3+1, ul.Kosmonautů, Havířov

Nabízíme vám k pronájmu byt 3+1 v Havířově na ul.Kosmonautů. Byt je ve velmi dobrém stavu. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem, v bytě jsou dva balkony, jeden se nachází v kuchyni a druhý vede od obývacího pokoje přes jeden pokoj a končí u druhého pokoje, na balkon se dá vejít z obývacího pokoje a z druhého pokoje. Byt je čerstvě vymalovaný. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 3+kk, 64 m2, Havířov - Podlesí

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk se zasklenou lodžií o výměře 64 m2 na ulici Dlouhá Třída v Havířově - Podlesí. Byt je po rekonstrukci. Nová plastová okna, plovoucí podlaha. Volný ihned. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov, ul.Kosmonautů

Nabízíme vám k pronájmu byt 3+1 v Havířově na ul.Kosmonautů. Byt je ve velmi dobrém stavu. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem, v bytě jsou dva balkony, jeden se nachází v kuchyni a druhý vede od obývacího pokoje přes jeden pokoj a končí u druhého pokoje, na balkon se dá vejít z obývacího pokoje a z druhého pokoje. Byt je čerstvě vymalovaný. Makléř doporučuje prohlídku.

Pronájem, byt 1+1, Havířov, ul. Vardasova

Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1, 28 m2, v Havířově-Městě, ul. Vardasova. Dům je po celkové revitalizaci, v bytě jsou plastová okna, v pokoji jsou položeny parkety, v koupelně a na wc jsou keramické obklady a dlažba. Kauce je ve výši 13.000,- Kč + jeden měsíční poplatek pro RK.

Pronájem, byt 1+1, 35 m2, Havířov, ul. Dlouhá třída

Nabízíme k pronájmu byt 1+1, po rekonstrukci, s balkonem a komorou. Byt je v domě s plastovými okny.V kuchyni je k dispozici kuchynská linka a plynový sporák. Byt se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před i za domem.

Pronájem, byt 2+1, Havířov, ul. K. Světlé

Nabízíme k pronájmu udržovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě města Havířova na ul. K. Světlé. Byt je situovaný ve 2. NP osmipatrového domu s výtahem. Výše nájmu je vč. inkasa. Byt je k dispozici od 1.1.2017. Zařízení bytu dle dohody. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, 76 m2, Havířov, ul. Nákupní

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s lodžií o velikosti 76 m2, na ulici Nákupní v Havířově. Byt se nachází ve 2.NP v panelovém domě, v bytě byla provedena rekonstrukce bytového jádra, koupelny, kuchyně, rozvodů elektřiny, plovoucí podlahy, omítky a osvětlení. V koupelně je rohová vana se závěsným wc. Lokalita s výbornou dostupností všech služeb, lékař, škola, školka. Uvedená cena je bez zálohy na elektřinu a plyn. Tyto energie si na sebe vyřizuje nový nájemník. Volný ihned.

Pronájem, byt 3+1, Havířov - Podlesí, ul. Kosmonautů

Nabízíme pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, v Havířově - Podlesí, na ul. Kosmonautů. Byt se zaskleným balkónem o rozloze 54 m2 je po rekonstrukci, zděné jádro, v koupelně je rohová vana, keramické obklady a dlažba, snížený strop, bodové osvětlení. Měsíční nájem je včetně služeb, kauce ve výši jednoho nájmu, provize RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, byt 2+1, Havířov - Podlesí, ul. Nad Terasou

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+1 v žádané a klidné lokalitě Havířova na ulici Nad Terasou. Byt je v původním stavu. K bytu náleží velká lodžie situovaná na Jih. Dům je po rekonstrukci. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, energie nejsou součástí ceny pronájmu, plus odměna RK. Doporučujeme prohlídku.

Pronájem, byt 3+1, Havířov, ul. Dlouhá Třída

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v žádané a klidné lokalitě Havířova na ulici Dlouhá Třída. Byt prošel částečnou modernizací, kuchyň, koupelna a částečně podlahy a dveře. K bytu náleží velká lodžie situovaná na Jih. V domě není výtah. K bytu je také možnost pronájmu 1/2 garážového stání. Garážové stání se nachází přímo v domě,přízemí. Dům je po rekonstrukci.